درباره ما

چرا انتخاب ما؟

ما در کار خود متخصص هستیم

بیش از ۳۰ سال در کنار مشتریانمان بوده ایم، بیش از ۲۰ هزار مشتری را خدمت رسانی کردیم و هزاران سفارش در ماه را به خوبی انجام می دهیم. بله، ما متخصص این کار هستیم!

دارای مجوز درجه یک اتحادیه

به نام خدایی که همین نزدیکی است و هنوز مرا دوست دارد.

ایده هایی که در فکرم شکل می گیرد، قرار گرفتن افرادی که مسیر زندگی را هموار می کنند و باعت پیشرفت من برای رسیدن به اهدافم می شوند اثبات کننده موضوع است.

عباس ارشادی متولد اسفند۵۴ تهران افتخار این را دارم که از دوران کودکی همزمان با تحصیل در کنار پدر و در مغازه خشکشویی پدر، جسته گریخته مشغول بکار شدم. در آن روزها که به ۳۵ سال پیش برمی گردد، بخاطر نزدیکی منزل با محل کسب پدر بیشتر تایم روز خودم را در اتوشویی که آن روزها نام برده می شد سپری می کردم. این حضور باعث شد که از همان کودکی با این صنف رابطه عمیقی پیدا کردم و از همان روزها در کنار همه رویاهایی که در ذهنم داشتم، این حرفه نیز در ذهنم پرورش می یافت تا اینکه بعداز پایان تحصیلات و خدمت مقدس سربازی در مغازه پدر مشغول بکار شدم تا در سال ۸۵ اولین شعبه خشکشویی خود را در کنار سختیهای فراوان افتتاح کردم. بعد از گذشت ۵ سال توانستم به یاری ولطف خداوند ۲ شعبه دیگر به مجموعه امیران اضافه کنم.

در طول این سالها علاوه بر کسب وکار به رشد شخصیت و حفظ ارزشها که برای من از درآمد مهم تر بوده پرداختم و برای پیمودن مسیر موفقیت و رسیدن به اهداف و رسالتم در این دنیا خود را مجاب دانستم که در حیطه کسب وکار و کارآفرینی  مطالعه و آموزش ومشاوره گرفتن از اساتید مطرح این حوزه را در دستور کار خود قرار دهم تا این که خود نیز توانستم بعنوان یک کوچ ولیدرشیپ برای کسب و کار خود دنیای جدیدی را تجربه کنم که برای من برند سازی و افتتاح شعبه آنلاین را به ارمغان آورد تا بتوانم قدمی در جهت معنویت و رسالت خود، که کار آفرینی برای افراد خاص از جامعه هست را بردارم و از این بابت خداوند را شاکرم که مهمتر از درآمد وکسب رزق حلال، حفظ ارزشهایی است که می تواند به من یک زندگی پر از آرامش و متعالی را به ارمغان داشته باشد و از طرفی بتوانم رضایت بیشتری از نحوه سرویس دهی و برآورده نمودن نیاز و از همه مهمتر راحتی مشتریان عزیز که در طی این سالها به بیش از ۳۰ هزار اشتراک می باشد، علاوه بر سفارش حضوری  و تلفنی که از قبل هم در دسترس بود سفارش آنلاین را اضافه نماییم واز این بابت خوشحال وخرسندیم که باز گامی بر رضایت هم نوعان خود برداشته ام.

از آنجا که خداوند، خداوند فراوانی است و به من ثابت کرده که بخواه تا به تو عطا کنم، قصد داریم به زودی  تعداد شعبات را اضافه ودر بیشتر شهرستانها نمایندگی خشکشویی امیران را راندازی نماییم.

جهت عزیزانی که به دنبال کسب وکار یا تعریف استراتژی  در حوزه های مختلف از تاسیس، ثبت برند ونحوه درآمد زایی مشاوره ها و تجربیات ما کارساز خواهد بود.

در آخر از دعای خیر خودتان مارو بی نصیب نکنید که همه این دستاورد را مدیون دعای شما عزیزان میدانم و برای شما از خداوند دانا عاقبت بخیری را خواستارم.

تفاوت ما با دیگران

ما با تجربه تشکیل شده ایم

استفاده از مواد درجه یک

100%

پرسنل مجرب

100%

سرعت به همراه کیفیت

100%

شتشوی اختصاصی

100%
سبد خرید
  • هنوز محصولی اضافه نشده است